PĀRVALDĪBU SISTĒMAS

SIA “Green Baltic Certi” pārvaldību sistēmu sertificēšana.

Sertifikācija ir neatkarīgs trešās puses veikts audits, izvērtējot atbilstību starptautiskajām, nacionālajām vai nozares prasībām.

 

MĒS SERTIFICĒJAM

ISO 9001 kvalitātes pārvaldības sistēma –  nodrošina pieeju jūsu organizācijas vadībai, lai pastāvīgi apmierinātu klientus un citas ieinteresētās personas. Vienkārši izsakoties, ISO 9001 sertifikācija nodrošina pamatu efektīviem procesiem un efektīviem cilvēkiem, lai laiku pa laikam piegādātu efektīvu produktu vai pakalpojumu.
Jebkura veiksmīga biznesa atslēga ir spēcīga kvalitātes kontrole. Ja vēlaties, lai jūsu darbība attīstītos, jūsu potenciālajam patērētāju lokam ir jābūt pārliecinātam, ka jūsu piedāvātās preces vai pakalpojumi atbilst vai pārsniedz gaidītos standartus. ISO 9001 ir ātrs un vienkāršs veids, kā potenciālie patērētāji var noskaidrot, vai jūsu uzņēmums ir veltījis laiku un pūles, lai pārliecinātos, ka jūsu produkts vai pakalpojums ir vislabākais, kāds vien iespējams.

 

ISO 50001 energopārvaldības sistēma  – Enerģijas  pārvaldības sistēma (EnMS)  ļaujot organizācijām labāk pārvaldīt savu enerģiju un saglabāt sasniegtos ietaupījumus. Uzņēmumi izmanto EnMS, lai izveidotu politiku un procedūras, lai sistemātiski izsekotu, analizētu un uzlabotu energoefektivitāti.

PRIVĀTUMA POLITIKA

Mājaslapu izstrādāja SIA INT
Visas tiesības aizsargātas © SIA Green Baltic Certi 2023